Změna designu a nové funkce

Publikováno

Po měsíci grafických návrhů a programování je tu nová verze systému. Věřím, že tato změna přinese velké zlepšení v uživatelské přívětivosti.

Prezentační část

Jednak jsme předělali grafiku prezentační části, kde je nyní kladen důraz na rychlé seznámení inzerenta a návštěvníka se systémem. Důležité prvky jsou jsou ikony hlavních výhod/funkcí, video představení a viditelné založení rychlé poptávky. Spolu s dalšími prvky zvyšující důvěryhodnost (reference, reakce, poptávky) by to měla uživatele rychle vést k zájmu o vložení nové poptávky. V případě, že je to provozovatel webové inzerce, tak k založení účtu.


Administrace

Administrace rovněž prošla mnohými změnami. Z uživatelského pohledu je asi nejvýraznější zobrazování tabů. Vrchní TABY reprezentují původní hlavní sekce administrace: správu vlastních projektů, internetovou inzerci a prodej webů. Levé TABY pak konkrétnější sekce (webové stránky, sociální profily, atp.) Snažili jsme se zpřehlednit změť tlačítek, která byla v původní verzi. Hlavní funkce systému by nyní měli být ihned na dosah: upravit vlastní portfólio, zadat poptávku, nabídnou inzerci, prodat web a prodloužit si VIP členství.

Nové funkce

  1. screenshot: generování náhledu pro webové stránky
  2. stáří domény a IP adresa serveru: další dvě metriky podle kterých se inzerenti mohou orientovat
  3. možnost volit si vlastní zobrazované sloupce v nabídkách od blogerů
  4. na výměnu odkazů mohou reagovat i členové zdarma
  5. portfólio: ve filtru zobrazují se jen kategorie s weby, filtrace podle ceny do
  6. online platba kartou a automatické faktury
Generování screnshotu, zjištění IP a stáří domény se provádí u nových webů. Pro již založené webové stránky VIP členů je budeme postupně aktualizovat. Tak aby to nepřetížilo server. Také bylo provedeno několik bezpečnostních úprav (session highjacking, XSS)

Změna tarifů – VIP členství

Také oblast členství prošla změnou. Sjednotil jsem tarif Silver a Gold do jednoho VIP.  Cena je nyní 100,-/měsíc při platbě za rok. Tarif VIP obsahuje vše co minulý Gold. Čili také přístup k prodeji webů. Snad se tímto tato sekce více rozběhne. Pro uživatele, které mají jen 1-2 weby a ty nejsou primárně určeny pro prodej inzerce jsem připravil tarif MINI. Jeho cena je na individuální domluvě.

 

GoPay: Platba kartou

Přidali jsme možnost platit přes automatizovaný systém FAPI. Můžete tedy vyplnit formulář a vybrat například platbu platební kartou či rychlý bankovní převod. Automaticky vám bude doručena zálohová faktura a následně daňový doklad.

Co nás čeká v blízké době?

Chceme kompletně automatizovat platební systém, tak aby po zaplacení prodloužilo VIP členství. Dále jsem investičně koupil téměř hotový PayPerPost web na prodej článků. Máme ho v blízké době v plánu napojit na linkmonitor. Inzertní část chceme obohatit o možnost objednat si hromadnou email rozesílku na tématickou databázi kontaktů.

Také se již hlavně vrhneme do marketingu a reklamy pro přilákání dalších inzerentů. Držte palce. Máte se na co těšit 🙂

Děkuji za spolupráci Karlu Borkovcovi – programování v Zendu a Michalu Saibertovi – grafické návrhy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

3 komentáře u „Změna designu a nové funkce

  1. Gratuluji ke správnému kroku, podle mě to určitě není krok zpět jako u mnoha redesignu. Jen tak dále, držím palce

    1. díky, snažíme se 🙂

  2. Tak nějak jsem si představoval přehlednost 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *