Zabezpečení na Linkmonitor.cz

Publikováno

Náš systém je pro vaše weby tou vhodnou volbou díky zabezpečovacím prvkům a díky maximální kontrole nad zasíláním odpovědí inzerentům, kteří u vás poptávají inzerci.

Systém

Systém Linkmonitor využívá nejnovější verzi Zend Frameworku. Všechny data jsou u nás v bezpečí a do vašeho veřejného nezaheslovaného výpisu webů se nikdo bez vašeho svolení nedostane. Na rozdíl od většiny ostatních inzertních systémů u nás není možnost veřejného náhledu do webů našich klientů. Vždy dostanete upozornění na mail o poptávce a je pouze na vás zda na poptávku odpovíte nebo ne. Defaultně mají všichni klienti veřejný výpis zablokovaný a je nutno si jej povolit v nastavení. Vaše weby díky blokovacím mechanizmům neodhalí ani vyhledávaše google nebo seznam.

Hosting

Využíváme moderních a bezpečný služeb hostingu Wedos tarif Nolimit Extra s deními zálohami a extrémně vysokou dostupností služby 99.9%.

V rámcí podmínek užití služby Linkmonitor také garantujeme že, dle zákona, není možné předávat jakékoliv údaje partnera 3.tím stranám bez jeho výslovného souhlasu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *