VIP účet inzerent – Vložení poptávky

Publikováno

Zdravím všechny inzerenty aplikaci Linkmonitor.cz. Pro inzerenty je připraveno zjednodušené rozhraní, ve kterém mají pouze jednu položku v menu s názvem VIP moje poptávky. V této oblasti můžou přidávat a spravovat své poptávky a neobtěžuje je přítomnost dalších pokročilých funkcí pro majitele webového obsahu.

Připravili jsme pro vás sérii tipů jak začít jednoduše inzerovat na trhu internetové reklamy Linkmonitor a jak získat naprosto zdarma a bez dalšího placení nové partnery pro svou inzerci.

1. Klikněte na oranžový odkaz VIP moje poptávky a následně na subodkaz přidat poptávku.
2. Vyberte který typ inzerce poptáváte a případně specifikujte kategorii a rozsah ranků, které požadujete.
3. Poptávka se zobrazí pouze majitelům relevantních webů a ti vás kontaktují se svou nabídkou. O jejich nabídce budete informování emailem.
4. Ve výpisu vašich poptávek se zobrazí, pod poptávkou, seznam nabídek a emailový kontakt. Vedle kontaktu je ikonka pro definici vašeho postoje k poptávce. Můžete si tak, pro svůj přehled, specifikovat zda vás daná nabídka zajímá, nebo ne.

Věnujte zadání vaší poptávky pár minut a získejte desítky nových partnerů pro inzerci, v rámci svého VIP účtu ještě dnes! Je to opravdu velice jednoduché, bezpečné a učinné. Budete to milovat!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *