VIP tarif pro všechny do konce srpna naprosto zdarma!

Publikováno

Jsme velice rádi že vám můžeme oznámit plošné prodloužení všech VIP účtů až do konce srpna zdarma. Nemusíte pro to vůbec nic dělat. Pokud si z jakéhokoliv důvodu nepřejete mít aktivní VIP tarif na požádání vám jej zrušíme.

VIP tarif zdarma

Dnem 1.9 začíná přechod na placený tarif. Máte tak dost dlouhou dobu abyste posoudili zda se vám používání VIP tarifu vyplatí, nebo zda chcete používat pouze tarif zdarma. V administraci systému i na mail vám dojde upozornění o vypršení platnosti. V případě že budete mít zájem o prodloužení VIP tarifu, jednoduše si o něj zažádáte mailem nebo tlačítkem v administraci a bude vám vystavena faktura. V případě že zájem nebudete mít nemusíte dělat nic a automaticky se vám VIP tarif převede na tarif zdarma. Nemusíte se obávat placení poplatků pokud nechcete placený tarif využívat.

Co vám přinese VIP tarif si můžete prohlédnout zde. Pro naše VIP partnery máme také připraveno velké množství slev a akčních nabídek u našich partnerů.

Neváhejte ani chvíli a otestujte Linkmonitor.cz, budete ho milovat!

Děkujeme a přejeme příjemné používání systému.

Zahrajte si online hry na Herna.biz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

3 komentáře u „VIP tarif pro všechny do konce srpna naprosto zdarma!

  1. […] je VIP účet na Linkmonitor.cz do koce srpna zdarma, nicméně všichni subreferalové se vám načítají a vše se zhodnotí právě 1.9.2012 kdy […]

  2. Ahoj, plati este tato akcia? rad by som vyskusal VIP ucet na dlhsiu dobu, aby som vedel do coho idem. Dakujem

    1. Ano platí, stačí se zaregistrovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *