Tlučeme hlavou o zeď…Linkmonitor zdarma a minimálně na rok

Publikováno
linkmonitor zdarma

Vážení přátelé a návštěvníci stránek.

Nepodařilo se nám dosáhnout kompletního přepracování systému, ani zabezpečit jeho novou grafickou podobu jak bylo slíbeno. Vše máme připraveno, jen najít toho správného člověka.

Věřte, sypeme si popel na hlavu a kajeme se. Možná zlá konstelace hvězd, možná nevyspělost programátorů se zájmem provést celý redesign stránek.

Nicméně, vánoce jsou jednou v roce a proto i z naši strany máte od nás dárek. Dárek ve formě kompletního ročního členství se všemi funkcemi zdarma.

Prostě se zaregistrujte, prodávejte a vyměňujte si kontakty s inzerenty i publisheři opravdu zdarma.  Prodávejte reklamu, PR články, nebo reklamní plochy na svých webech zdarma. Neplatíte ani korunu a na celý jeden rok budete mít přístup ke všem kontaktům, poptávkám i prodejům.

Pokud již účet máte, zašlete nám na email info@linkmonitor.cz jednoduchou zprávu, že máte zájem o aktivaci plného profilu s uvedením emailové adresy zaregistrované v systému v textu zprávy. Nepoužívejte aktivaci přes price list !!!. Děkujeme

Pokud účet nemáte, zaregistrujte se, a na základě registrace požádejte o aktivaci plného profilu dle výše uvedeného.

Email ve formátu : „Mám zájem o účet“ …………. nám opravdu nic neřekne.

Pro méně technicky zdatné jedince tady máme vzor:

„Mám zájem o aktivaci VIP účtu na základě vánoční nabídky.

Aktivaci prosím provést na emailovou adresu v systému aaaaaa@bbbbb.cz“ (Za zvýrazněnou emailovou adresu prosím uveďte svůj email)

No a můžete poděkovat. Není podmínkou. Je to přístup jednotlivce.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

11 komentářů u „Tlučeme hlavou o zeď…Linkmonitor zdarma a minimálně na rok

 1. BOMBA!! Díky za dárek, mile rád využiju 😉

 2. Co to? Co to? nabídka více než vánoční, vřelé díky 🙂 Určitě využijeme….

 3. Zkuste se také podívat na povolení nových domén. Nemohu přes registraci protlačit nabídku s mým webem prague.today 🙂

  1. Dobrý den, děkujeme za podnět, je to z důvodu spamu. Nicméně web nemá žádnou autoritu co se ranku týče a myslím, že podobné weby so zaslouží pozornost ve chvíli kdy budou pro inzerenty přínosem a to nabídnou relevantní reklamní plochu podmíněnou kvalitou webu. Věřím, že za půl roku už to bude jiné a budeme se těšit na Vaši registraci s uvedeným webem.

   1. Dobrý den,
    ranku? No Seznam je mimo, protože je to anglický web a rank od Google už se neměří. Ohledně návštěvnosti nemáte ponětí nic a jestli takto hodnotíte / řešíte ostatní provozovatele, tak jste spíš sám proti sobě.
    Nikde jsem nezaregistroval požadované minimum ranku pro registraci a ochrana na spam se dá nastavit i jinak. Registrace se netýkala profilu, ten už mám funkční, ale nemůžu v něm přidat web jako takový.

    1. Opravdu neřeším Srank, nemáte žádnou DA, PA, Mozrank, linkrank prostě nic. Nejde o samotný web, ale pro jednu doménu nebudeme předělávat celý systém. Klidně můžete vložit kteroukoliv jinou s koncovkou která je v pohodě a můžete tento systém využívat. Přeji hezký večer 🙂

 4. Proč mi nechcete schválit účet? Už jsem dva krát objednával a nic 🙁

  1. Já opravdu nevím jak to vysvětlit nebo napsat srozumitelně. Napsal jste z emailu fo……@seznam.cz který v databázi prostě není, emailem jsem Vám napsal jak máte postupovat, článek jste evidentně četl když jste napsal komentář, ale udělal jste přesně to samé. Já opravdu ač bych rád, nemám věšteckou kouli abych zjistil kdo jste a jaký máte účet. To opravdu nevím 🙂

 5. Dobrý den, ještě by to chtělo nějaké inzerenty natáhnout. Přeci je pro ně výhodnější platit pouze reklamu a ne ještě navýšení o provize jak je to jinde např. placla, copywriting, kupobsah.
  Jinak opravdu děkuji ze zpřístupnění, skvělý dárek. Budu moci vyzkoušet tento druh komunikace.
  Janata

  1. Děkuji za info. Nicméně opravdu nedokážeme vše najednou 🙂 Víte samotný systém (i když co se metrik týče není nejnovější) vyžaduje určité roční náklady. Nic není zdarma a vše se platí tzv. z vlastních zdrojů. Osobně si dovolím tvrdit že je to největší tržiště s reklamou už jen počtem reklamních ploch a magazínu které se nabízejí. Bohužel v této chvíli nebudeme investovat do reklamy. Největší reklamu uděláte sami sobě, když budete sdílet náš facebook, twitter s tím že je linkmonitor zdarma. Tím samozřejmě budou inzerenti. To jak funguje placla, copywriting a další služby nechci komentovat, je to jejich model, ale mým cílem je dříve nebo později přesvědčit všechny inzerenty k nákupu reklamních ploch zde, kde to mají bez provize.

 6. […] roku 2016 jsem všem uživatelům, kteří si zažádali, udělal kompletní VIP profil zdarma. Tato akce neměla žádnou podmínku. Kdo napsal email profil dostal. Do dnešního dne bylo […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *