Představení funkcí služby

Publikováno

Linkmonitor je služba pro přehlednou evidenci vašich webových stránek, prodejů inzerce na těchto stránkách a evidenci výměn odkazů. My si projdeme 3 nejdůležitější vlastnosti sytému umožňující základní tarif zdarma.

1. vlastnost Přidání webu

Na úvodní stránce vás čeká možnost přidat web jednotlivě nebo hromadně. Poté můžete jednotlivé weby evidovat a spravovat. Konečně v nich budete mít přehled. Navíc si můžete specifikovat všechny typy inzerce.

Přidáme si pro názornost 1 web: microsite.cz, určíme mu kategorii PC a internet nastavíme si cenu odkazu za měsíc  a zadáme možnost že je možné na stránce publikovat PR článek a jeho cenu. Poté klikneme na uložit, ihned vidíme jaký má web ranky. V případě že budete mít web v systému delší dobu můžete sledovat vývoj ranků v přehledném grafu. Pomocí odkazu export do PDF si můžete vygenerovat přehledné PDF s nabídkou

2. vlastnost Prodej odkazů

Klikneme na menu Odkazy a tlačítko prodat odkaz. Nyní zaškrtneme web microsite.cz vložíme do kdy má zákazník odkaz zakoupen. Vložíme jméno a email zákazníka, případně si můžeme poznačit fakturační údaje a poznámku kam vložíme například kódy odkazů. Klikneme na uložit a od této chvíle vám linkmonitor monitoruje vypršení platnosti tohoto odkazu. Po vypršení budete informován emailem.

3. vlastnost Vyměnit odkaz

Klikneme na odkaz vyměněné odkazy. Pro web microsite budeme měnit odkaz z webem prclanky.cz zákazník zůstává stejný vybereme jej z formuláře poté vložíme web s kterým jsme odkaz vyměnili. Od této chvíle vám linkmonitor eviduje tuto výměnu a kdyby došlo k odstranění odkazů budete o tom informování mailem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *