Nový supervýhodný partnerský program!

Publikováno

Připravili jsme pro vás zbrusu nový partnerský affiiate program na linkmonitor.cz a věřímě že pro vás bude velice zajímavý. Aktuální čísla:

  • provize: 50% (z hodnoty první objednávky)
  • cookies: 60 dní
  • minimální výplata: 500Kč (možné využít k zaplacení tarifu Silver, Gold)

Průměrná objednávka je na 6 měsíců a nejvyužívanější je tarif gold v hodnotě 1200Kč/6měsíců viz tarify. Provize tak vychází na 600Kč/lead! Ve svém provizním účtu máte přehledně vypsány partnerské emaily, kteří se pod vámi registrovali.

Případné zákazníky je možné motivovat pomocí slev, které jsou pro ně v placené sekci připraveny, nebo aktuální akce pro prvních 10 uživatelů, kteří si nakoupí tarif Gold získá PDF knihu Michala Kubíčka zdarma!

Do partnerského programu se můžete přihlásit díky registraci na Linkmonitor.cz (sekce nastavení – affiliate), nebo pomocí affiliate sítě Affil.Dropface.cz.

Pro koho je určen?

Propagovat může opravdu každý blogger nebo magazín zabývající se webovou tématikou a podnikáním na internetu. Cílovou skupinou jsou jak majitelé webových a sociálních stránek, kteří mají zájem vydělat na inzerci, prodeji webů, nebo rádi vyměňují odkazy, tak uživatelé, kteří nakupují webové stránky. Pro inzerenty je systém zadávání poptávek zdarma, nicméně mnoho inzerentů rádi nakupují webové stránky a tudíž potřebují nejvyšší tarif Gold!

Nové bannery k propagaci


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *