Novinky v lednu 2017

Publikováno
novinky

Dali jsme vám, kamarádíčkové, já a mí kolegové, dary jsme  vám dali. Pročpak jsme vám dali dary? Abychom
vám udělali radost! A proč jsme vám chtěli udělat radost? Nu?  Inu proto, abychom měli my radost, že vy máte radost. A měli jsme z vás radost?

Ne, neměli! Ani tu nejmenší radost!

Tolik z pohádky a teď k situaci.

Koncem roku 2016 jsem všem uživatelům, kteří si zažádali, udělal kompletní VIP profil zdarma. Tato akce neměla žádnou podmínku. Kdo napsal email profil dostal. Do dnešního dne bylo aktivováno přes 400 profilů. Tak trochu zbytečné je psát o tom, že za aktivaci profilu poděkovalo celkem 5 lidí, slovy pět. Nepotrpím si na děkovné emaily, nejsem konkurence, kde Vám nezapomenou připomenout i poděkování za to, že Vám vyplatí Vaše vydělané peníze na účet 😀 Je to trošku o přístupu každého z Vás. Dostat něco zadarmo berete jako samozřejmost. Stovky kontaktů, tisíce URL adres webů a tedy potencionálního reklamního prostoru. Vše bez hledání, obvolávání, psaní. Jediným kliknutím dostanete to co nikde jinde a zadarmo.

No a teď k novinkám:

 • od dnešního dne nebude přístupná funkce automatické reakce na poptávky tzv. autoresponder. Pokud někdo má zájem o reklamu, chce reagovat na poptávky a chce nalézt partnera pro sebe nebo své klienty, je pro tuto chvíli tato funkce zbytečná. Funkce měla smysl při placené verzi. Udělejte za VIP profil zdarma něco i vy a nečekejte na emaily, které Vám v minulosti chodili automaticky. Navštivte svůj profil, aktualizujte jej a nabízejte pouze aktuální stránky a reklamní plochy.
 • místo autoresponderu byla aktivovaná funkce automatického smazání profilu při nečinnosti delší než 3 měsíce od posledního přihlášení. Předpokládám, že chceme všichni společně mít na své poptávky pouze kvalitní nabídky. Nefunkční, neaktivní weby nebo naopak profil, není pro kohokoliv přínosem. Doporučujeme aktualizovat nastavení profilu.
 • přidal jsem button papal donate pro rozvoj linkmonitoru. Kdo chce přispěje, kdo nechce nemusí, nikoho nenutím. Rád bych v budoucnu doprogramoval metriky, doplnil další funkce. Vybraná částka bude pravidelně aktualizovaná, doplněná o jména dárců a částku. Jako první jsem vložil 1000,- Kč.

Přeji hezký a spokojený rok 2017  Peter

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

6 komentářů u „Novinky v lednu 2017

 1. Vtipné čtení i narážka na PlaClu.
  Akorát že LinkMonitor fungoval naposledy za vlády Franty Szabó, potom už to padlo a tak by se dalo polemizovat o tom, zda má vůbec smysl si kupovat VIP tarif.

  1. Dobrý večer Honzo, možná chyba v matrixu, možná nedůslednost nevím 🙂 Kdyby jste četl pořádně tak zjistíte, že linkmonitor je pro všechny uživatelé už nějakou dobu zdarma. Takže můžete zdarma nakupovat, měnit a vůbec, ale vůbec nemusíte kupovat VIP tarif 🙂 Hezký zbytek večera

 2. Dobrý den, přečetl jsem email a rád bych se zeptal na jednu věc. Nemyslíte si, že zrušení automatické odpovědi na poptávku hodně lidí odradí od využívání systému? Jednalo se přeci o zajímavou vychytávku a pomoc pro publishera. Děkuji Michal

  1. Dobrý den Michale a děkuji za dotaz. Autoresponder mělo aktivováno cca 2% uživatelů. Samotný autoresponder majitelům umožňoval odpovídat na poptávky automaticky, co mělo za následek zejména „lenost“ a „pohodlnost“. Uživatelé se poslední dobou ani nesnažili obnovovat své portfolio a nabízet pouze kvalitní weby. Mnohdy se stalo, že automaticky na poptávku autoresponder zařadil i weby uživatele, které neběží několik měsíců. Jediným důvodem byl přístup uživatele, který spoléhal na to že systém mu za něj vydělá peníze bez jediného pohybu rukou. Mým cílem není znepříjemnit prostředí pro uživatelé, mým cílem je aby jednou za týden zvedli zadek z postele a podívali se na poptávky a přitom ošetřili své portfolio. Autoresponder jestli jej někdy v budoucnu opět zprovozním, bude v pouze jako příplatková služba a bude se nastavovat administrátorem na určitou dobu. Děkuji za pochopení

 3. Dobrý článek, opravdu se mi líbí. Co se mi nelíbí je spíše technického rázu. Nahoře jste vysvětlil proč ne autoresponder. Nemyslím, že všichni máme tolik času aby jsem denně kontrolovali na stránkách poptávky a řešili jednotlivé požadavky. Další věc je málo inzerentů. Jak myslíte ustojíte tyto kroky a co dalšího plánujete do budoucna? Děkuji František V.

  1. Dobrý den Františku.
   K prvnímu dotazu.
   Zeptám se úplně na rovinu první co mě napadlo. Znáte nějakou práci kde sedíte, ležíte, spíte, nic neděláte a pak už jen řešíte zakázku a peníze? Proč nejste schopen jednou za týden se k tomu postavit čelem a prostě si vejít do administrace a ručně odklikat odpověď na poptávky? Někdo něco pro Vás udělá, zruší placené členství, poskytne prst a hned hrabete po celé ruce? Nechcete prostě rychle a jednoduše nejraději poslat z databáze všechny weby, URL, emaily? No táááák 🙁
   K druhému dotazu:
   Inzerentů je vždy tolik, kolik lidí má povědomí o dané službě. Já jsem jednou napsal, že celý systém je financovaný ze soukr. zdrojů. Není to levná záležitost, ale snažím se 🙂 Pokud budete jen nečinně sedět a čekat, nepomůžete tomu ani vy. Sdílejte, nabízejte. Víc udělat nemůžu. Systém je zdarma, nefunguje ani affil program a do reklamy nemám v úmyslu dávat finance. Proč? Protože a jednoduše z toho nic nemám. Takže je to pouze a jen na Vás všech.
   K třetímu dotazu:
   Systém i já to ustojíme, registrují se noví a noví inzerenti se zájmem prodat svou plochu. Od prosince je ten nárůst docela značný. Do budoucna je naplánováno hodně věcí, spíše záleží kolik lidí bude schopných utrhnout par korun a přispět na tyto změny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *