Nové úpravy v systému, které oceníte!

Publikováno

Jelikož na aplikaci neustále pracujeme připravili jsme pro vás celou řadu úprav, které vám zlepší práci s online službou Linkmonitor.cz. Od uživatelů jsme sbírali jejich požadavky a vyhodnocovali je dle důležitosti. Také nám velice pomohl přímý kontakt s našimi uživateli od kterých jsme se dozvěděli mnoho požadavků a nápadů na vylepšení.

Seznam úprav:

Evidujeme i návštěvnost! 

Nově jsme zahrnuli návštěvnost u vašich webů jak do výpisu vaší nabídky pro inzerenty, tak do veřejného portfolia. Aktualizujte si seznam webů a v případě že prodáváte PR články nebo bannerovou reklamu si vyplňte údaj v systému. Zvýšíte tak šanci prodeje inzerce protože u těchto typů je návštěvnost pro inzerenty jedním z hlavních faktorů:

Maily

Jednou z hlavních slabin systému byly málo výřečné maily, nyní už vám jak v nabídce, tak poptávce příjdou všechny podstatné informace pro realizaci vašeho obchodu. U nabídek uživatelů se dozvíte odkazy, ceny, návštěvnost, ale také kontakt na partnera. Celou strukturu ještě graficky odladíme tak aby byly maily také krásné.

Nastavení

V sekci affiliate nyní po kliku na registrované uživatele uvidíte kdo se přes váš affiliate link registroval. Chceme aby pro vás byl systém naprosto otevřený a průzračný jako křišťál.

VIP cizí poptávky

VIP uživatelé mohou nyní skrýt všechny poptávky, které je neoslovili, zobrazit si všechny poptávky v systému. Pro nově registrované uživatele, kterým se nezobrazují žádné poptávky jsme vypracovali nápovědu jak se v takové chvíli zachovat.

Co plánujeme?

 • Evidence nákupu a jejich sledování pro inzerenty.
 • Automatizovaný počet externích odkazů.
 • Automatické nabídky
 • Přehlednější struktura mailů

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

2 komentáře u „Nové úpravy v systému, které oceníte!

 1. Maily ktere ted chodi jsou super. Sice nemuzu bez prihlaseni rovnou odmitnout, ale to je jenom detail. Kazdopadne mi tam moc chybi zabezpeceny prihlaseni (snad se to naucim nejak tunelovat).

  Jo a nemohu si odpustit zminku o tom pruzkumu co mi prisel mailem. Dlouho jsem premejslel zda mam lustit sirfu se kterou odpovedet, odpovedet jen textove/vetou, nebo mail hodit do kose (nakonec vyhrala ta posledni varianta a pripominky jsem napsal sem). Doporucuju priste vyuzit nejakej system (vyplnto, google docs apod.)…

  1. Díky za pochvalu, bohužel bez přihlášení to nejde, máme ale přihlašování na stálo takže by to takový problém být neměl. Zabezpečené přihlašování? Jak to myslíte?

   Kdyby to bylo více dotazů tak určitě dotazník využijeme, ale chtěli jsme to zjednodušit tak aby to bylo pro uživatele jednoduché a mnoho lidí odpověď zanechalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *