Linkmonitor velký update a nové funkce

Publikováno

Možná si někteří z vás již všimli. Od 25.6.2013 jsme nahráli aktualizaci služby Linkmonitor a přemístili celý systém na nový hosting od firmy Hosting Solutions.

Nově si můžete všimnotu že používáme bezpečné šifrování s vlastním certifikátem https. Jaké změny tedy nová aktualizace přináší?

Interní systém zpráv a upravené notifikace

Dříve jste dostávali všechny informace o jakékoliv aktivitě na linkmonitoru (nové poptávky, weby na prodej, dotazy, vypršené odkazy, nenalezení vyměněného odkazu, zprávy) jednotlivě přímo na váš e-mail. Aktuálně jsme pro vás připravili jediný e-mail s notifikacemi, který vám přehledně vypíše všechny důležité aktivity na linkmonitoru. Také jsme implementovali interní systém zpráv pro přehlednější komunikaci s klienty v rámci služby linkmonitor.cz

Poptávky a nové informace u webů

Inzerenti nově mohou omezit poptávku na základě počtu externích odkazů a mohou blokovat nabídky uživatelů jejichž weby jim dlouhobě nevyhovují v nastavení (blacklist). Všechny vložené poptávky mají nově omezenou platnost (maximum na 1 měsíc), aby se partnerům nezobrazovali neaktivní poptávky.

Pro uživatele s tarifem GOLD přinášíme v testovacím provozu novou funkcni a to monitoring dostupnosti webových stránek. Aktuálni interval pro kontrolu dostupnosti je 30 min. Tato funkce a informace se zobrazuje pouze majitelům těchto placených účtů.

Nové prodeje a výměny inzerce

Chcete si opravdu pečlivě a přehledně evidovat výměny a prodeje inzerce? Náš starý systém neumožňoval dokonalou evidenci. Nicméně nový přináší zásadní změnu, každý prodej je napárován na konkrétní web (inzerenta, partnera pro výměnu) a notifikace o vypršení platnosti jste informován pomocí našeho aktualizovaného notifikačního e-mailu.

Věříme že úpravy systému pomohou pro lepší použitelnost systému. Aktuálně máme připravenu další sadu úprav a aktualizací:

– Webgrid (přehlední výpis nabídek od partnerů)
– Prodej inzerce bude možná i pomocí neplaceného účtu (omezeně)
– Bude pouze 1 placený tarif Gold
– Nakoupené a vyměněné odkazy, evidence pro inzerenty
– Virtuální peněženka pro mikrostransakce

Máte zájem o placený tarif? Neváhejte si jej objednat nebo prodloužit ve svém zákaznickém účtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *