Linkmonitor nabírá sílu. Linkmonitor pokračuje.

Publikováno

Vážení kolegové, inzerenti, návštěvníci služby linkmonitor.cz.

fotoDovolte mi, abych se stručně představil. Jmenuji se Peter Lacek a jsem novým majitelem služby linkmonitor.cz. Nějakou dobu se mimo hlavní pracovní činnost, pohybuji na internetovém poli. Vlastním několik desítek, dovolím si tvrdit, kvalitních internetových magazínů a stránek.

Linkmonitor.cz je dobrá možnost odevzdat své zkušenosti z prodeje reklamy právě zde, kde můžu aplikovat své nápady i realizovat myšlenky.

Co nás na linkmonitor.cz v nejbližší době čeká?

  • Prvním a nejdůležitějším krokem bude linkmonitor ošetřit a vyčistit. V systému se nachází stránky nefunkční nebo nekvalitní. Systém funguje už několik let a je nutné administrativně tyto věci vyřešit.
  • Doplníme technické hodnocení webů z pohledu různých měřících služeb. Kvalitní web bude v nabídkách upřednostněný, méně kvalitní si svou cestu nahoru bude muset vybojovat 🙂
  • Třetím neméně důležitým krokem, bude změna designu stránek, věříme že se grafický návrh bude líbit. Rozdíly moc nepoznáte, struktura zůstane zachována, jde spíše o barevnost a celkové pojetí 🙂
  • Posledním bodem bude změna uživatelského prostředí. Zkvalitnění, grafické zvýraznění a sjednocení s frontpage.
  • No a samozřejmě posuneme linkmonitor.cz o krok dále.

Odměna od linkmonitor.cz za věrnost

Ano, dá se to 🙂 V této chvíli je prvořadé linkmonitor.cz administrativně vyčistit. Všem zákazníkům, kteří napíšou na email info@linkmonitor.cz slovo „jedeme dál“ Dáme na vyzkoušení VIP TARIF od 15.2 2016 na jeden měsíc zdarma. Můžete si tak vyzkoušet další služby, které jsou  nabídce zdarma. Upozornění emailová adresa se musí shodovat s adresou v systému, jinak nebude možné VIP tarif zdarma aktivovat.

No a poslední informace. LINKMONITOR.CZ bude prodávat a nabízet reklamu na webech, sociálních sítích a emailingu vždy BEZ PROVIZE.

 

Děkuji za trpělivost která bude nutná při nasazovaní designu a úpravách.

Peter Lacek

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

1 komentář u „Linkmonitor nabírá sílu. Linkmonitor pokračuje.

  1. […] klienti, uživatelé služby linkmonitor.cz. Jak jsem informoval v předchozím článku jednou z priorit při zkvalitnění služeb, je i změna designu stránek. Společně s grafikem […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *