Hrdě můžeme prohlásit – Jsme největší tržiště s reklamou a zdarma.

Publikováno
infografika

infografika linkmonitor.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

4 komentáře u „Hrdě můžeme prohlásit – Jsme největší tržiště s reklamou a zdarma.

  1. To je blábol co píšete, jak se můžete srovnávat s placl.cz? vůbec nechápu 🙁

    1. Ups. Konkurence? Vůbec a nikde není napsané že se srovnáváme s placlou. Pravděpodobně jste nepochopil celý příspěvek. Jsme největší tržiště reklamy ať si říká kdo chce co chce. Ale jak chcete. V roce 2015 měla placla 138 majitelů blogů u nás jich bylo v té samé době přes 950. V roce 2015 měla placla 464 webů u nás jich v té době bylo přes 4 tisíce. No… nebudeme dělat zbytečnou válku. Nemáte pravděpodobně funkční email, kterým jste nám napsal do komentáře ale to nevadí. Já bych Vám jen chtěl říct a napsat opakované. Nemáme to co má placla….Máme to co placla má a o hodně navíc.

  2. Já bych se ráda zeptala jakou úspěšnost má například prodej reklamy. Mám několik blogů a ráda bych je vložila do systému. Děkuji
    Strnadová

    1. Dobrý den paní Jitko, to opravdu nedokážu posoudit. Jedním z důvodu je fakt, že samotná komunikace mezi inzerentem a publisherem probíhá obvykle mimo systém. První zprávou je odeslání nabídky, poté se větší část komunikace odehrává přes email. Ze své zkušenosti můžu říct jen tolik. Mám v systému několik stránek a reagoval jsem na několik desítek poptávek. Ze všech reakcí jsem obdržel cca 35% kladnou odpověď a momentálně už máme navázanou dlouhodobou spolupráci. Přínos cca 45 PR článků a 12 zpětných odkazů dlouhodobě za nějaký měsíc 🙂 Doufám, že to pomohlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *