Facelift Linkmonitor.cz, nové funkce a tarify

Publikováno

Během pátku 24.8.2012 došlo k jedné z největších aktualizací online nástroje Linkmonitor.cz, nyní už to není pouze trh internetové a sociální reklamy, ale také trh webových stránek. Co se tedy bodovitě změnilo?

  • redesign administrace ale i frontendu aplikace Linkmonitor.cz
  • úprava rozvržení prvků a nové jednodušší UX
  • nová funkce prodej a nákup webů
  • rychlá poptávka hned z úvodní stránky
  • přehledná nástěnka pro přihlášené uživatele s nejdůležitějšími informacemi pohromadě (osobní statistiky, poptávky, rychlé akce, brzy vypršené zakoupené odkazy, nabízené weby)
  • nové tarify (Silver, Gold)

Všechny tyto úpravy můžete sami posoudit a prohlédnout si přihlášením do svého zákaznického účtu.

Nové tarify

Standardní VIP placený tarif byl přejmenován na tarif Silver, cena za používání je stále stejná 100Kč/měsíc. Nově přibyl tarif Gold, umožňující nákup a prodej webových stránek, cena byla nastavena na 200Kč/měsíc. Více informací o tarifech se dozvíte na samostatné stránce.

Pro registrované uživatele běží speciální akce předobjednávek tarifů za zvýhodněnou cenu, více se dozvíte po příhlášení do vašeho zákaznického účtu na své nástěnce. V případě že registraci nemáte, tak ji doporučuju včas provést než tato nabídka 1.9.2012 vyprší.

Linkmonitor se tímto dostává do nové etapy svého působení a zprofesionalizuje svou nabídku i poptávku inzerce. Nový trh webových stránek zaplní díru, který vznikla jak ze strany prodejců tak ze strany kupců. Obě strany totiž volají po zkvalitnění nabídek a také zabránění webtržnického plagiátorství.

Jak se vám líbí nový systém a jeho funkce?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *