Cenová politika VIP tarifu

Publikováno

Online služba Linkmonitor.cz nabízí 2 cenové tarify. V dnešním článku si v cenové politice uděláme pořádek a řekneme si pro koho jsou jednotlivé tarify určeny.

Tarif Zdarma

Tento tarif umožňuje maximální využítí aplikace, pro uživatele spravující porfolia webů. Těmto uživatelům je otevřena široká nabídka funkcionality této aplikace naprosto zdarma.  Mohou jednoduše evidovat své weby a jejich ranky. Také sledovat prodeje odkazů a systém je automaticky upozorní při vypršení jejich platnosti. Dále můžete kontrolovat a sledovat výměny odkazů. V neposlední řadě systém umožňuje přehledný výpis portfolia, buď pomocí url, nebo exportem do PDF souboru. Pro profesionální uživatele nabízí, také možnost implementace iframe nabídky do webové stránky, nebo blogu.

Cena: 0Kč

VIP tarif

Tento tarif rozlišuje 2 možné uživatele:

Partner

Majitele webů a prodejce reklamních ploch. Díky VIP členství se partnerovi otevírá speciální funkce VIP inzertního tržiště. Pomocí této možnosti chodí partnerům konkrétní a úzce zaměřené nabídky, které vyhovují webům, které mají ve svém porfoliu. Díky jednoduchému poptávkovému systému, tak může reagovat a získávat nové možnost prodeje své inzerce. Systém funguje bez další provizí z prodeje a partner jedná přímo s inzerentem bez nutnosti prostředníka. Jak funguje poptávkový systém si můžete prohlédnout v předchozím článku. Partnerům je umožněno využítí poptávkového systému. Může poptávat jak nákup, tak výměnu jakékoliv inzerce.

Inzerent

Tohoto uživatele systému Linkmonitor.cz zajímá hlavně poptávka reklamy. Proto je i rozhraní uzpůsobeno tomuto specifickému požadavku a nezatěžuje uživatele další funkčností systému. Inzerent má možnost pouze zadávat a sledovat poptávky, které do systému vložil. Na přítomnost nové nabídky na svou specifickou poptávku je upozorněn emailem.

Cena pro oba typy uživatelů: 100Kč/měsíc, 1000Kč/rok


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *