Březnová sleva na nejvyšší tarif až 50% – nekupte to.

Publikováno
sleva na nákup PR článku

Vážení uživatelé služby linkmonitor.cz, návštěvníci stránek.

Za měsíc opětovného zprovoznění služby jsme udělali pokroky. Linkmonitor se pročistil a i dále se bude měnit a upravovat.  Připravujeme nové pravidla, kontrolu jednotlivých vložených webů a další vychytávky.  Desítky hodin práce, desítky hodin odříkání přinesli výsledky v podobě nových zákazníků a nových webových stránek.

Za posledních 30 dnů linkmonitor zprostředkoval přes 40 kontaktů a obdržel více jako 60 poptávek.

Protože i nadále chceme služby zlepšovat a mít tak co největší databázi webových stránek nabízejících reklamu, PR články, zpětné odkazy, emailing nebo facebook reklamu, rozhodli jsme se pro mimořádnou slevu na měsíc březen. Doufáme, že uvedenou slevu využije co nejvíce potencionálních majitelů stránek a zákazníků.

Podmínky slevy:

Termín: Akční sleva probíhá pouze v době od 1.3 2016 –  do 31.3 2016.

Druh slevy: Sleva se vztahuje na nejvyšší tarif pro všechny uživatelé. Budete moci nakupovat i prodávat reklamu, nakupovat emailing, facebook reklamu, webové stránky a další.

Podmínky slevy: Slevu lze uplatnit pouze při platbě nejvyššího tarifu na celý rok. Původní cena 100,- Kč/měsíc je zlevněna o 50%. Celková cena tedy je 600,- Kč. Slevu je možné uplatnit pouze pro registrovaného uživatele.

Výše slevy: 50% z aktivačního poplatku VIP tarifu. Aktivační poplatek na jednoho uživatele je ve výši 600,- Kč/ rok

Jak slevu uplatnit:

Registrovaný uživatel: zaslat fakturační údaje na email info@linkmonitor.cz pod emailem registrovaným v systému, případně do poznámky uvést email registrovaný v systému. Obdržíte fakturu se splatností 14 dnů. Po uhrazení částky 600,- Kč bude Váš profil aktualizovaný a na jeden rok budete mít možnost nakupovat a prodávat reklamu bez jakékoliv další provize.

Neregistrovaný uživatel: Zaregistrovat se na linkmonitor.cz. O registraci obdržíte informační email. Zaslat fakturační údaje na email info@linkmonitor.cz pod emailem registrovaným v systému, případně do poznámky uvést email registrovaný v systému. Obdržíte fakturu se splatností 14 dnů. Po uhrazení částky 600,- Kč bude Váš profil aktualizovaný a na jeden rok budete mít možnost nakupovat a prodávat reklamu bez jakékoliv další provize.

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Nikdy nebylo jednodušší hledat reklamu a nakupovat PR články bez provize.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

2 komentáře u „Březnová sleva na nejvyšší tarif až 50% – nekupte to.

  1. No chtělo by to ještě víc oživit, nepřipadá mi to aktuálně moc aktivní :/

    1. Princip služby linkmonitor je založený na získání kontaktu. To znamená, že vložením poptávky obdržím nabídky od majitelů webů a poté už komunikace probíhá externě. To že Poptávající nějakou dobu nevloží poptávku, protože získal kontakty na majitelé např. 400 webů je úplně samozřejmé 🙂 Nicméně nevidím,že by jste vložil jakoukoliv poptávku, proto nemůžete službu využít naplno a posoudit ji:-) Samozřejmě reklama neustále probíhá, a zlepšuje se jak návštěvnost tak zvyšuje počet poptávek a VIP účtu. Na trhu už jsou pouze tři hráči a to placla se svým kupobsah, copywriting a linkmonitor což nám přináší nové a nové zájemce o reklamu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *