Affiliate program služby Linkmonitor.cz

Publikováno

VIP tržiště internetové a sociální reklamy Linkmonitor.cz vám přínáší affiliate program. V nastavení svého zákazníckého účtu s záložce Affiliate neleznete svůj affil kód, který je možné použít pro získávání provizí. Připravili jsme pro vás také sadu bannerů, které je možné použít k propagaci.

Affiliate Linkmonitor.cz

V případě že doporučíte pomocí svého kódu službu Linkmonitor.cz a přes váš odkaz se registruje nový uživatel, který si zaplatí alespoň 1 měsíc VIP tarifu dostatene za každého takového uživatele jednorázovou odměnu 100Kč, nebo 1 měsíc využití VIP tarifu pro svůj účet zdarma. Odměny se dají kombinovat takže pokud budete mít ve svém provizním účtě 1000Kč můžete si nechat 500Kč vyplatit a využít 5 měsíců VIP členství zdarma.

  • Cookies: 60 dní
  • Výplatní minimum: 200Kč
Je nutné abyste mohli fakturovat.
Nejsem plátce DPH takže provize se týkají pouze českých uživatelů systému. Zahraniční uživatelé mohou využít provize pouze pro aktivaci VIP účtu zdarma.

Ilustrační situace

Aktuálně je VIP účet na Linkmonitor.cz do koce srpna zdarma, nicméně všichni subreferalové se vám načítají a vše se zhodnotí právě 1.9.2012 kdy budou uživatelé rozhodovat zda si VIP prodlouží nebo ne. Čím dřív začnete tím vyšší finální hodnocení. Odkaz vložíte na twitter, blog nebo fórum a registrujete se pod vás 20 lidí. 10 lidí si prodlouží. Výdělek = 1000Kč za 10 min práce.

Bannery k propagaciJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *